Program edukacji żywieniowej

Prawidłowe nawyki żywieniowe są najważniejszym elementem zdrowej diety. Dzięki wypracowaniu zdrowych przyzwyczajeń już nigdy więcej nie będziesz myślała/myślał o dietach i odchudzaniu. Zadbanie o zdrowe nawyki żywieniowe jest najlepszym prezentem dla Ciebie i Twojej rodziny.

W ramach programu edukacji żywieniowej pomożemy Ci sprawdzić czy Twoja codzienna dieta jest pełnowartościowa i dostosowana do Twoich potrzeb. Dokładnie policzymy czy pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie skąłdniki odzywcze i podpowiemy produkty, jakimi należy ją uzupełnić. Skontrolujemy Twoje nawyki żywieniowe oraz zaproponujemy jak zmienić je na lepsze.

Jak działamy:

  • Wpisujesz dania, produkty i napoje w specjalnej tabeli  i wysyłasz nam ją drogą mailową.
  • Sprawdzamy czy dieta zawiera odpowiednią dla Ciebie liczbę kalorii. Dokładnie obliczamy zawartość poszczególnych składników odżywczych, najważniejszych witamin i minerałów.
  • W ciągu jednego dnia opracowujemy sprawozdanie ze szczególnym zwróceniem uwagi na składniki, których w Twojej diecie brakuje, podpowiadamy jakimi produktami najlepiej je uzupełnić. Dołączamy przepisy kulinarne, które możesz wykorzystać w celu urozmaicenia i poprawy jakości swojej diety. Oceniamy Twoje nawyki żywieniowe (np. częstotliwość i rozłożenie posiłków w ciągu dnia) i podpowiadmy, które należy pielęgnować, a które zmienić. Sugerujemy też jak można je zmienić. 
  • Kiedy będziemy mieli 7 dni Twojej dni przygotowujemy raport sumaryczny oceniający jakość diety i nawyki żywieniowe w szerszym spojrzeniu.

 

Nie ustalamy żadnego czasu trwania programu. To, jak długo będziesz potrzebowała/potrzebował naszej pomocy i rad zalezy od Ciebie. Naszym celem jest nauczyc Cię jak odzywiać się prawidłowo i smacznie bez stosowania suplementów, bez ciągłego bycia na diecie i bez nieustannego myślenia o jedzeniu.

Bieżąca ocena 7 dni jadłospisu razem z raportem sumarycznym kosztuje 80zł.

Pamiętaj, że nie musi być to 7 kolejnych dni. Jesli z jakiegoś powodu nie przyślesz swojego dziennego spożycia, nic się nie stało. Raport sumaryczny wysyłamy po przeanalizowaniu 7 dni, może trwać to dłużej niż tydzień.

Jeśli chcesz wziąć udział w programie edukacji wypełnij formularz kontaktowy znajdujacy się w zakładce Kontakt w treści wiadomości wpisując PROGRAM EDUKACJI ŻYWIENIOWEJ. Na Twój adres mailowy wyślemy tabelę do notowania bieżącego spożycia oraz numer konta, na który należy wpłacić 80zł.


 

')