Dzięki naszej pomocy osiągniesz prawidłową masę ciała i wymarzoną sylwetkę, nauczysz się jak zachować je już na zawsze. Dowiesz się co jeść, a czego należy unikać. Dzięki współpracy z lekarzami różnych specjalności pomożemy również gdy masz inne problemy zdrowotne. Nauczymy Cię jak samodzielnie komponować swoje posiłki oraz przygotowywać potrawy zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i Twoimi indywidualnymi potrzebami. Jeśli tego potrzebujesz naszą propozycję wzbogacimy o indywidualny program treningowy, który pozwoli osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.


Każdy korzystający z naszych usług jest otoczony indywidualną opieką, wszystko po to abyś poczuł się  komfortowo, zachował drowie, dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę.

Utrzymanie prawidłowej masy ciała, zdrowia i dobrego samopoczucia wymaga nauczenia się zdrowych zachowań żywieniowych i niekoniecznie oznacza rezygnację z ulubionych dań. Misją naszej poradni jest pomagać i uczyć, a nie uzależniać od Cię od ciągłych wizyt u dietetyka. Nasza współpraca to za każdym razem indywidualne spojrzenie na Twoje problemy i styl życia. Aby skutecznie pomóc Ci wdrożyć nowe zasady żywienia musimy Cię poznać. Dlatego właśnie większość naszych porad odbywa się w środowisku najbardziej dla Ciebie naturalnym, w Twoim domu!
')