Karolina Kuźbicka
tel.: 724 99 3000
email:

Naszym celem jest promowanie wiedzy na temat zdrowego trybu życia, udzielanie pomocy osobom z nadwagą i wspomaganie dietą terapii leczniczych.

W poradni Dietekspert nie tylko pomożemy Ci schudnąć, ale również pokażemy jak samodzielnie komponować swoje posiłki aby utrzymać prawidłową masę ciała i pomożemy w prosty sposób wprowadzić zasady zdrowego żywienia do Twojego życia.

Dietetycy naszej Poradni są absolwentami polskich uczelni medycznych m.in. Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz rzetelnej wiedzy oferują profesjonalną pomoc osobom chorym, kobietom w ciąży, matkom karmiącym oraz osobom otyłym i z nadwagą, którzy są świadomi, że dieta ma na celu nie tylko utrzymanie prawidłowej masy ciała, ale również zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasze porady są zgodne są z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Pomagaliśmy osobom, które cierpią na: cukrzycę, nadciśnienie, zaburzenia endokrynologiczne, choroby wątroby, zaburzenia lipidowe, częste wzdęcia, biegunki, zaparcia, chorobę Hashimoto, chorobę Leśniowskiego-Crohna.

Współpracujemy m.in. z:

 

 

 

 

')